Ekogwarancja
Certyfikacja upraw w systemie integrowanej produkcji roślin
na terenie całej polski
Kliknij aby wypełnić formularz zgłoszeniowy
izgloszenie.pl

O firmie

Ekogwarancja PTRE to wiodąca jednostka certyfikująca wyroby w systemie rolnictwa ekologicznego oraz w systemie integrowanej produkcji roślin.

Oferowane przez nas usługi certyfikacji wykonujemy zgodnie z wymaganiami międzynarodowej normy PN-EN ISO/IEC 17065:2013 „Ocena zgodności. Wymagania dla jednostek certyfikujących wyroby i usługi"

W tym obszarze posiadamy akredytację Polskiego Centrum Akredytacji nr AC 102.

Ekogwarancja PTRE jest wpisana do wykazu podmiotów upoważnionych do wykonywania działalności w zakresie certyfikacji integrowanej produkcji roślin prowadzonego przez Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Usługi certyfikacji oferujemy na terenie całej Polski.

Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest EKOGWARANCJA PTRE sp. z o.o.. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.