Certyfikacja integrowanej produkcji roślin
Ekogwarancja
Certyfikacja upraw w systemie integrowanej produkcji roślin
na terenie całej polski
Kliknij aby wypełnić formularz zgłoszeniowy
izgloszenie.pl

O firmie

Ekogwarancja PTRE - certyfikacja Integrowanej Produkcji Roślin

Ekogwarancja PTRE zajmuje czołową pozycję jako organizacja certyfikująca produkty w ramach rolnictwa ekologicznego oraz Integrowanej Produkcji Roślin. Realizacja naszych usług certyfikacyjnych odbywa się z pełnym przestrzeganiem standardów międzynarodowej normy PN-EN ISO/IEC 17065:2013 dotyczącej "Oceny zgodności. Wymagania stawiane jednostkom certyfikującym produkty i usługi".

W tym obszarze posiadamy akredytację Polskiego Centrum Akredytacji nr AC 102.

Ekogwarancja PTRE jest wpisana do wykazu podmiotów upoważnionych do wykonywania działalności w zakresie certyfikacji integrowanej produkcji roślin prowadzonego przez Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Ekogwarancja PTRE to renomowana jednostka certyfikująca, która oferuje swoje usługi na terenie całej Polski, promując standardy Integrowanej Produkcji Roślin. Certyfikacja ta jest symbolem najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktów, potwierdzającym przestrzeganie ścisłych norm i procedur uprawy. Skorzystanie z usługi certyfikacji przez Ekogwarancję PTRE otwiera producentom roślin drogę do lepszej pozycji na rynku, umożliwiając wyróżnienie ich produktów i budowanie zaufania konsumentów.

Zachęcamy wszystkich rolników zainteresowanych podniesieniem standardów produkcji i zwiększeniem konkurencyjności swoich produktów do skorzystania z profesjonalnych usług certyfikacji oferowanych przez Ekogwarancję PTRE. To inwestycja w przyszłość rolnictwa.

Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest EKOGWARANCJA PTRE sp. z o.o.. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.